Ipaskolos - naujienos ir aktualijos

Žmonės ima kreditus ne tik vartojimui

Pritrūkai pinigų? Paskolos nuo šimto iki šimto tūkstančių eurų. Tokios ir panašios reklamos vilioja įgyvendinti norus kuriuos puoselėjate jau daugelį metų. Nors Lietuva palyginti nedidelė šalis savo gyventojų skaičiumi lyginant su milžiniškomis vakarų Europos šalimis tačiau išduot kreditų kiekis yra stebėtinai didelis. Ši paklausa pinigams parodo kad gyventojai neuždirba pakankamai ir jiems trūksta lėšų pragyvenimui ir kasdieninių asmens poreikių patenkinimui.

Tarsi ant mielių išaugęs turto areštų skaičius privertė sunerimti ne tik ekspertus bet ir valstybinių įstaigų kontroliuojančius valdininkus, rešima www.kreditai.info publikuotame straipsnyje. Nevaldomą chaosą paskolų sektoriuje pavyko suvaldyti tik įvedus griežtesnes sankcijas skolininkams ir ribojimus antrą kartą imantiems paskolas, neleidžiant paskolos paraiškas pateikti nakties valandomis nuo dešimtos iki septynių ryto. Pasitaikė ne vienas atvejis kai paskolą buvo bandoma gauti sukčiavimo būdu prisidengus kito asmens vardu tačiau tokie nusikalstama veika greitai nustatoma patikrinimo metu jungiantis prie Lietuvos banko centrinių duomenų bazių kuriose sukaupta informacija apie visus Lietuvos piliečių finansines transakcijas, sandorius, indėlius ir įsiskolinimus. Kredito rizikos valdymo portfelis yra vienas sudėtingiausių bankų paslaugų kurio kitimą lemia daug įvairių išorinių faktorių ne tik šalies viduje bet ir užsienio rinkose. Dirbantiems šioje srityje tenka pasistengti, kad paskolos būtų pelningos ir kiekvienos krizės momentu rizika būtų maksimaliai suvaldyta ir patirti kuo įmanoma mažesni palūkanų nuostoliai.

Eurai

Jei teko girdėti apie verslo paskolą kuriai nereikia užstatyti jokio turto tai yra tiesa nes atsiradus neplanuotiems iššūkiams jūs tiesiog neturėsite laiko rūpintis papildomais klausimais. Pinigų reikia čia ir dabar jei esate ūkininkas, smulkus verslininkas duomenų pateikti reikia nedaug o rinktis paskolos suteikimo greitį galima pačiam iš trijų pasirinkimo galimybių. Visus gąsdina nežmoniškai išpūstos didelės palūkanos bet tai jau praeitis. Alternatyvų bankams yra daug ir dar daugiau skolinimosi patrauklių galimybių numatoma elektroninėje erdvėje jau penkerių metų bėgyje. Mokėti pusę savo atlyginimo išgali ne kiekvienas minimalią atlyginimą gaunantis individas. Už pateiktos informacijos teisingumą visais atvejais yra atsakingas paraiškos teikėjas, skaitykite atidžiai visas paraiškos eilutes net ir tas kurios parašytos labai mažu šriftu. Tam atvejui, kai kelios paskolos tampa per didele nešta, verta pagalvoti apie refinansavimą. Svetainėje Kreditus.lt/refinansavimas galime matyti, kad Lietuvoje yra ne viena bendrovė siūlanti greitųjų kreditų ir paskolų refinansavimą

paskolu palyginimas

Su savo kredito istoriją galite susipažinti, peržiūrėti, atsisiųsti ir atsispausdinti prisijungę prie Lietuvos banko duomenų bazės internete. Taip pat nueiti pačiam į biurą kuris yra totorių gatvėje Vilniuje ar kreiptis paštu ir faksu. Nuvykę ten galite parašyti prašymą kad jums nebūtų suteikti vartojimo kreditai. Tai vadinama stop kreditams paslauga, veikia jis kaip saugiklis specialiai sukurtas tokiems asmenims kurie sunkiai valdo savo skolinimosi įpročius, dažnai linkę į kraštutinumus ir negeba be aplinkinių pagalbos tvarkytis su savo finansais. Tai juos apsaugo nuo skrydžio į visiška finansinę prarają. Kai bus patenkintas jūsų prašymas, o tai trunka keletą dienų, nuo to laiko nei viena kredito bendrovė nebe išduos jums paskolos, jos tiesiog neturės teisės pagal Lietuvoje veikiančius įstatymus to daryti. Reikia paminėti kad atsiimti tokį prašymą taip galima, jūs nepasirašote nuosprendžio sau visam gyvenimui, tik norint šį apribojimą atšaukti jums reikės patirti daugiau biurokratinių kliūčių kol jūsų statusas bus sugrąžintas į pradinę būklę.

Vartotoją identifikaciją reikės atlikti prisijungus prie elektroninės bankininkystės duodant sutikimą tikrinti asmens duomenis, o jei nesinaudojate, teks kreiptis į banką kuris išduos jums išrašą. Kredito nevykdymo sąlygomis esate traktuojamas kaip nemokus klientas jau po trisdešimt kalendorinių dienų nesumokėjus įnašo, būtina laiku sureaguoti į raginimus apmokėti ir suderinti grafiką iš naujo.

Reklama

finbee 300x600 lt

pinigine 300x250 lt

Naujausios publikacijos

50 praktiškų finansinių patarimų iš virtualaus pasaulio

Iš pirmo žvilgsnio daugeliui žmonių atrodo, kad apie finansus jie žino pakankamai – ir tai ypač dažnai pastebima brandaus amžiaus žmonių tarpe. Tačiau, deja, bet brandesnis amžius dar neužtikrina, kad žmogaus finansinės žinios bus pakankamos. Juk turbūt esate girdėję šmaikštų posakį, jog „išmintis ateina su amžiumi, bet kartais amžius ateina vienas“. Kaip bebūtų gaila, tačiau tai yra tiesa. Ir pripažįstame tai ar ne – apie finansus ir jų valdymą kiekvienam pravartu pasidomėti daugiau. Todėl šiame straipsnyje pateikiame jums begalę praktiškų finansinių įžvalgų, atrinktų iš šiuolaikinio virtualaus pasaulio.

Ar galima atsikratyti įsiskolinimų su refinansavimo pagalba?

Jei vartotojai turi daug paskolų, kurių nebegali grąžinti laiku ir sutartomis sąlygomis, tuomet didėja rizika, kad jiems bus pradėti taikyti delspinigiai ir pradėtos kitos pinigų išieškojimo procedūros. Tokios situacijos yra labai sudėtingos, finansiškai pavojingos ir visų svarbiausia – dažnos. Tai reiškia, kad tokiais atvejais jokiu būdu nereikėtų delsti ir laukti kol viskas „išsispręs savaime“. Deja, bet taip tikrai nenutiks. Tokiais atvejais paskolų refinansavimas yra neišvengiamas, kadangi tik tokiu atveju galima sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus, kartu išvengiant jau minėtų labai didelių finansinių problemų.