Ipaskolos - naujienos ir aktualijos

Kai pritrūksta pinigų

Dauguma žmonių vienu ar kitu gyvenimo atveju pritrūksta pinigų net ir būtiniausioms išlaidoms. Tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik kreiptis dėl paskolos. Dažniausiai skolinamasi iš giminių bei draugų. Na, o tie kas nenori prašyti aplinkinių pagalbos - renkasi paskolos internetu. Šiuo metu paskolos internetu dažnai yra suteikiamos visiškai nemokamai (tai galioja tik pirmą kartą besiskolinantiems klientams), todėl skolintis iš įmonės ne tik lengva, bet ir naudinga.

skolinasi internetu

Ne paslaptis, kad šildymo sezonas papurto kišenes su didele jėga. Puiku jei gyvenate šiltame, naujame name, tačiau senesnių ir didesnių būstų savininkai ar nuomininkai susiduria su dideliais iššūkiais ir kartais netgi tenka griebtis greito kredito internetu ar keliauti iki artimiausio komercinio banko skyriaus. Visi ieškantys kredito internetu turėtų apsilankyti svetainėje www.kreditui.lt kurioje lengvai ras geriausią kredito pasiūlymą.

Stipriai spustelėjus šaltukui didelė dalis žmonių moka daugiau nei 100 eurų už šildymą, tačiau kai kuriems tenka rasti ir kelis šimtus. Jei vasaros metu turimų pajamų pakanka ir net lieka šiek tiek santaupoms, tai gavus tokią sąskaitą už šilumą namuose norisi nagus nusigraužti. Jei ir sąskaitoje tiek turite, vėliau gali tekti badauti, tad sumokėti ir likti be cento kišenėje tikrai ne pati geriausia išeitis. Nedidelės apimties paskolos gali pagelbėti.

Pasiskolinę šiek tiek iš banko, pasinaudoję kreditinės kortelės privalumais ar kreipdamiesi greitos paskolos galite nesunkiai pragyventi šildymo sezoną, o kai sąskaitos už būstą sumažės atšilus orams be didesnio vargo grąžinsite skolą. Vieniems tai atrodo beprotybė, tačiau kiti jau ne pirmus metus pasinaudoja ar bent apsvarsto tokią galimybę, nes tai kur kas geriau nei badavimas ar kitų būtinųjų poreikių ribojimas.

Žinoma, dešimteriopai geresne išeitimi gali būti būsto keitimas į ekonomiškesnį. Su didžiausiomis šildymo išlaidomis susiduria ypač senų ar nekokybiškai statytų daugiabučių gyventojai, pavyzdžiui, gyvenantys tarpukario metu statytuose namuose, taip pat didesnio ploto 5 dešimtį skaičiuojančiuose blokiniuose daugiabučiuose ir pan. O jei dar lubos aukštos – šildymo kaina verčia imtis už galvos. Paskolos ir už savo būstą gautų lėšų turėtų pakakti tam, kad persikeltumėte į naujesnį, energiškai efektyvesnį būstą, o gal net galų gale įgyvendintumėte savo svajonę gyventi individualiame name.

Dar viena išeitis – būsto renovacija. Jei tai Jūsų individualus namas – renovacija bus paprasta, nes nereikės daug derintis, tačiau daugiabučio renovacija gali būti sudėtingesnė – reikės įkalbinti ir kaimynus. Dalinai padeda valstybė, gana lengva gauti paskolą, o šildymo išlaidos jau kitą sezoną būna mažesnės, tad tai tikrai geras pasirinkimas, ypač jei nenorite kraustytis bei ieškoti naujos gyvenamos vietos.

Reklama

finbee 300x600 lt

pinigine 300x250 lt

Naujausios publikacijos

Žmonės ima kreditus ne tik vartojimui

Pritrūkai pinigų? Paskolos nuo šimto iki šimto tūkstančių eurų. Tokios ir panašios reklamos vilioja įgyvendinti norus kuriuos puoselėjate jau daugelį metų. Nors Lietuva palyginti nedidelė šalis savo gyventojų skaičiumi lyginant su milžiniškomis vakarų Europos šalimis tačiau išduot kreditų kiekis yra stebėtinai didelis. Ši paklausa pinigams parodo kad gyventojai neuždirba pakankamai ir jiems trūksta lėšų pragyvenimui ir kasdieninių asmens poreikių patenkinimui.

Paskolų palyginimas

Paskola yra rimtas sprendimas, todėl skolintis reikia tik gerai apsvarsčius visas galimybes bei įsigilinus į kreditų rinkos pasiūlymus. Šiuo metu Lietuvoje veiklą vykdo beveik šimtas keturiasdešimt (Lietuvos Banko duomenimis 138) kreditus bei įvairias paskolas teikiančių juridinių asmenų. Todėl nieko keisto, kad tarp tolios daugybės pasiūlymų yra išties lengva pasiklysti. Lengviausias būdas palyginti keletos kreditorių pasiūlymus yra apsilankyti specializuotose svetainės, tokiose kaip paskolins.lt ir lengvai bei greitai "pasverti" skirtingus kreditorių pasiūlymus.