Ipaskolos - naujienos ir aktualijos

Kai pritrūksta pinigų

Dauguma žmonių vienu ar kitu gyvenimo atveju pritrūksta pinigų net ir būtiniausioms išlaidoms. Tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik kreiptis dėl paskolos. Dažniausiai skolinamasi iš giminių bei draugų. Na, o tie kas nenori prašyti aplinkinių pagalbos - renkasi paskolos internetu. Šiuo metu paskolos internetu dažnai yra suteikiamos visiškai nemokamai (tai galioja tik pirmą kartą besiskolinantiems klientams), todėl skolintis iš įmonės ne tik lengva, bet ir naudinga.

skolinasi internetu

Ne paslaptis, kad šildymo sezonas papurto kišenes su didele jėga. Puiku jei gyvenate šiltame, naujame name, tačiau senesnių ir didesnių būstų savininkai ar nuomininkai susiduria su dideliais iššūkiais ir kartais netgi tenka griebtis greito kredito internetu ar keliauti iki artimiausio komercinio banko skyriaus. Visi ieškantys kredito internetu turėtų apsilankyti svetainėje www.kreditui.lt kurioje lengvai ras geriausią kredito pasiūlymą.

Stipriai spustelėjus šaltukui didelė dalis žmonių moka daugiau nei 100 eurų už šildymą, tačiau kai kuriems tenka rasti ir kelis šimtus. Jei vasaros metu turimų pajamų pakanka ir net lieka šiek tiek santaupoms, tai gavus tokią sąskaitą už šilumą namuose norisi nagus nusigraužti. Jei ir sąskaitoje tiek turite, vėliau gali tekti badauti, tad sumokėti ir likti be cento kišenėje tikrai ne pati geriausia išeitis. Nedidelės apimties paskolos gali pagelbėti.

Pasiskolinę šiek tiek iš banko, pasinaudoję kreditinės kortelės privalumais ar kreipdamiesi greitos paskolos galite nesunkiai pragyventi šildymo sezoną, o kai sąskaitos už būstą sumažės atšilus orams be didesnio vargo grąžinsite skolą. Vieniems tai atrodo beprotybė, tačiau kiti jau ne pirmus metus pasinaudoja ar bent apsvarsto tokią galimybę, nes tai kur kas geriau nei badavimas ar kitų būtinųjų poreikių ribojimas.

Žinoma, dešimteriopai geresne išeitimi gali būti būsto keitimas į ekonomiškesnį. Su didžiausiomis šildymo išlaidomis susiduria ypač senų ar nekokybiškai statytų daugiabučių gyventojai, pavyzdžiui, gyvenantys tarpukario metu statytuose namuose, taip pat didesnio ploto 5 dešimtį skaičiuojančiuose blokiniuose daugiabučiuose ir pan. O jei dar lubos aukštos – šildymo kaina verčia imtis už galvos. Paskolos ir už savo būstą gautų lėšų turėtų pakakti tam, kad persikeltumėte į naujesnį, energiškai efektyvesnį būstą, o gal net galų gale įgyvendintumėte savo svajonę gyventi individualiame name.

Dar viena išeitis – būsto renovacija. Jei tai Jūsų individualus namas – renovacija bus paprasta, nes nereikės daug derintis, tačiau daugiabučio renovacija gali būti sudėtingesnė – reikės įkalbinti ir kaimynus. Dalinai padeda valstybė, gana lengva gauti paskolą, o šildymo išlaidos jau kitą sezoną būna mažesnės, tad tai tikrai geras pasirinkimas, ypač jei nenorite kraustytis bei ieškoti naujos gyvenamos vietos.

Reklama

finbee 300x600 lt

pinigine 300x250 lt

Naujausios publikacijos

50 praktiškų finansinių patarimų iš virtualaus pasaulio

Iš pirmo žvilgsnio daugeliui žmonių atrodo, kad apie finansus jie žino pakankamai – ir tai ypač dažnai pastebima brandaus amžiaus žmonių tarpe. Tačiau, deja, bet brandesnis amžius dar neužtikrina, kad žmogaus finansinės žinios bus pakankamos. Juk turbūt esate girdėję šmaikštų posakį, jog „išmintis ateina su amžiumi, bet kartais amžius ateina vienas“. Kaip bebūtų gaila, tačiau tai yra tiesa. Ir pripažįstame tai ar ne – apie finansus ir jų valdymą kiekvienam pravartu pasidomėti daugiau. Todėl šiame straipsnyje pateikiame jums begalę praktiškų finansinių įžvalgų, atrinktų iš šiuolaikinio virtualaus pasaulio.

Ar galima atsikratyti įsiskolinimų su refinansavimo pagalba?

Jei vartotojai turi daug paskolų, kurių nebegali grąžinti laiku ir sutartomis sąlygomis, tuomet didėja rizika, kad jiems bus pradėti taikyti delspinigiai ir pradėtos kitos pinigų išieškojimo procedūros. Tokios situacijos yra labai sudėtingos, finansiškai pavojingos ir visų svarbiausia – dažnos. Tai reiškia, kad tokiais atvejais jokiu būdu nereikėtų delsti ir laukti kol viskas „išsispręs savaime“. Deja, bet taip tikrai nenutiks. Tokiais atvejais paskolų refinansavimas yra neišvengiamas, kadangi tik tokiu atveju galima sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus, kartu išvengiant jau minėtų labai didelių finansinių problemų.