Ipaskolos - naujienos ir aktualijos

Pasiskolinus lengviau atsinaujinti būstą

Į kreditų bendroves besikreipiančių asmenų apklausa atskleidė, kad itin dažnai skolinamasi norint atlitki būsto remontą ar įsigyti namų apyvokos prekių. Šiuo metu kai rinkoje yra tiek daug įvairiausių kreditų pasiūlymų, skolintis būsto atnaujinimui yra itin palankus metas.

Renovacijų banga jau kurį laiką aprimus, tačiau nemažai namų gyventojų vis dar imasi organizuoti renovacijos darbus, kadangi tai iš esmės pagerina gyvenimo kokybę. Tačiau kartais tenka susidurti su abejojančiais kaimynais ar tais, kurie kategoriškai nusistatę prieš renovavimą, nes mano, kad tai nenaudinga finansiškai.

namo maketas

Dėl finansinės naudos galima labai daug diskutuoti, tad jei Jūs dvejojate ir nežinote, ar tai bus naudinga Jums, gerai įvertinkite savo namo renovacijos planą, pamėginkite bent apytiksliai apskaičiuoti, kaip stipriai sumažės išlaidos šildymui ir kitoms išlaidoms, įvertinkite būsto vertės pakilimą, o tuomet peržvelkite savo finansines galimybes.

Didžioji dalis gyventojų neišgali už renovaciją mokėti iš savo santaupų, todėl turi kreiptis dėl paskolos. Įprasta, jog paskola renovacijai suteikiama gana geromis, palankiomis sąlygomis, tačiau pasitaiko visokių trukdžių. Lengvatos ir valstybės garantijos negalioja tiems, kurie renovuojasi individualius būstus, tačiau rekomenduojama ir gyvenantiems savo nuosavame name pagalvoti apie renovaciją – nauja stogo danga ar apšiltintos sienos gali padėti Jums taupyti, o paskolos įmokos nebus tokios baisios, ypač įvertinus išlaidas kurui.

Renovacija tiek individualiame, tiek daugiabučiame name turėtų būti verta dėmesio jei akivaizdžiai matosi pernelyg didelės išlaidos šilumai, o namuose vis tiek vėsu, jei triukšmas nuo gatvės neleidžia užmigti ar jau ne pirmą kartą susiduriate su vamzdyno bėdomis. Visas šias problemas gali išspręsti ar bent jau sumažinti tinkama renovacija, ypač jei ji atliekama pilnai, o ne dalimis. Būtent taip būna ir pigiau, nors vienu metu reikia kur kas didesnių lėšų (vėlgi padėti gali paskola).

Paskolos įmokos padalijamos ilgam periodui, tad tampa panašios į šildymo išlaidas ir nesukelia pernelyg didelio diskomforto, nepriverčia pernelyg stipriai susiveržti diržų. Vėliau, kuomet paskolą jau būsite gražinę, galėsite ne tik mėgautis šiltesniu ir ekonomiškesniu būstu, bet ir didesne jo vertę – sugalvojus renovuotą būstą parduoti galbūt net uždirbsite. Mažų mažiausiai, toks būstas yra paklausesnis, lengviau ir greičiau parduodamas nei identiškas būstas nerenovuotame pastate. Įvertinkite ir tai – investuokite į ateitį.

Reklama

finbee 300x600 lt

pinigine 300x250 lt

Naujausios publikacijos

50 praktiškų finansinių patarimų iš virtualaus pasaulio

Iš pirmo žvilgsnio daugeliui žmonių atrodo, kad apie finansus jie žino pakankamai – ir tai ypač dažnai pastebima brandaus amžiaus žmonių tarpe. Tačiau, deja, bet brandesnis amžius dar neužtikrina, kad žmogaus finansinės žinios bus pakankamos. Juk turbūt esate girdėję šmaikštų posakį, jog „išmintis ateina su amžiumi, bet kartais amžius ateina vienas“. Kaip bebūtų gaila, tačiau tai yra tiesa. Ir pripažįstame tai ar ne – apie finansus ir jų valdymą kiekvienam pravartu pasidomėti daugiau. Todėl šiame straipsnyje pateikiame jums begalę praktiškų finansinių įžvalgų, atrinktų iš šiuolaikinio virtualaus pasaulio.

Ar galima atsikratyti įsiskolinimų su refinansavimo pagalba?

Jei vartotojai turi daug paskolų, kurių nebegali grąžinti laiku ir sutartomis sąlygomis, tuomet didėja rizika, kad jiems bus pradėti taikyti delspinigiai ir pradėtos kitos pinigų išieškojimo procedūros. Tokios situacijos yra labai sudėtingos, finansiškai pavojingos ir visų svarbiausia – dažnos. Tai reiškia, kad tokiais atvejais jokiu būdu nereikėtų delsti ir laukti kol viskas „išsispręs savaime“. Deja, bet taip tikrai nenutiks. Tokiais atvejais paskolų refinansavimas yra neišvengiamas, kadangi tik tokiu atveju galima sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus, kartu išvengiant jau minėtų labai didelių finansinių problemų.