Ipaskolos - naujienos ir aktualijos

Pasiskolinus lengviau atsinaujinti būstą

Į kreditų bendroves besikreipiančių asmenų apklausa atskleidė, kad itin dažnai skolinamasi norint atlitki būsto remontą ar įsigyti namų apyvokos prekių. Šiuo metu kai rinkoje yra tiek daug įvairiausių kreditų pasiūlymų, skolintis būsto atnaujinimui yra itin palankus metas.

Renovacijų banga jau kurį laiką aprimus, tačiau nemažai namų gyventojų vis dar imasi organizuoti renovacijos darbus, kadangi tai iš esmės pagerina gyvenimo kokybę. Tačiau kartais tenka susidurti su abejojančiais kaimynais ar tais, kurie kategoriškai nusistatę prieš renovavimą, nes mano, kad tai nenaudinga finansiškai.

namo maketas

Dėl finansinės naudos galima labai daug diskutuoti, tad jei Jūs dvejojate ir nežinote, ar tai bus naudinga Jums, gerai įvertinkite savo namo renovacijos planą, pamėginkite bent apytiksliai apskaičiuoti, kaip stipriai sumažės išlaidos šildymui ir kitoms išlaidoms, įvertinkite būsto vertės pakilimą, o tuomet peržvelkite savo finansines galimybes.

Didžioji dalis gyventojų neišgali už renovaciją mokėti iš savo santaupų, todėl turi kreiptis dėl paskolos. Įprasta, jog paskola renovacijai suteikiama gana geromis, palankiomis sąlygomis, tačiau pasitaiko visokių trukdžių. Lengvatos ir valstybės garantijos negalioja tiems, kurie renovuojasi individualius būstus, tačiau rekomenduojama ir gyvenantiems savo nuosavame name pagalvoti apie renovaciją – nauja stogo danga ar apšiltintos sienos gali padėti Jums taupyti, o paskolos įmokos nebus tokios baisios, ypač įvertinus išlaidas kurui.

Renovacija tiek individualiame, tiek daugiabučiame name turėtų būti verta dėmesio jei akivaizdžiai matosi pernelyg didelės išlaidos šilumai, o namuose vis tiek vėsu, jei triukšmas nuo gatvės neleidžia užmigti ar jau ne pirmą kartą susiduriate su vamzdyno bėdomis. Visas šias problemas gali išspręsti ar bent jau sumažinti tinkama renovacija, ypač jei ji atliekama pilnai, o ne dalimis. Būtent taip būna ir pigiau, nors vienu metu reikia kur kas didesnių lėšų (vėlgi padėti gali paskola).

Paskolos įmokos padalijamos ilgam periodui, tad tampa panašios į šildymo išlaidas ir nesukelia pernelyg didelio diskomforto, nepriverčia pernelyg stipriai susiveržti diržų. Vėliau, kuomet paskolą jau būsite gražinę, galėsite ne tik mėgautis šiltesniu ir ekonomiškesniu būstu, bet ir didesne jo vertę – sugalvojus renovuotą būstą parduoti galbūt net uždirbsite. Mažų mažiausiai, toks būstas yra paklausesnis, lengviau ir greičiau parduodamas nei identiškas būstas nerenovuotame pastate. Įvertinkite ir tai – investuokite į ateitį.

Reklama

finbee 300x600 lt

pinigine 300x250 lt

Naujausios publikacijos

Žmonės ima kreditus ne tik vartojimui

Pritrūkai pinigų? Paskolos nuo šimto iki šimto tūkstančių eurų. Tokios ir panašios reklamos vilioja įgyvendinti norus kuriuos puoselėjate jau daugelį metų. Nors Lietuva palyginti nedidelė šalis savo gyventojų skaičiumi lyginant su milžiniškomis vakarų Europos šalimis tačiau išduot kreditų kiekis yra stebėtinai didelis. Ši paklausa pinigams parodo kad gyventojai neuždirba pakankamai ir jiems trūksta lėšų pragyvenimui ir kasdieninių asmens poreikių patenkinimui.

Paskolų palyginimas

Paskola yra rimtas sprendimas, todėl skolintis reikia tik gerai apsvarsčius visas galimybes bei įsigilinus į kreditų rinkos pasiūlymus. Šiuo metu Lietuvoje veiklą vykdo beveik šimtas keturiasdešimt (Lietuvos Banko duomenimis 138) kreditus bei įvairias paskolas teikiančių juridinių asmenų. Todėl nieko keisto, kad tarp tolios daugybės pasiūlymų yra išties lengva pasiklysti. Lengviausias būdas palyginti keletos kreditorių pasiūlymus yra apsilankyti specializuotose svetainės, tokiose kaip paskolins.lt ir lengvai bei greitai "pasverti" skirtingus kreditorių pasiūlymus.